Bezrámovy systém Glass Al

Technológie

Bezrámový systém Glass Al patri medzi najmodernejšie typy zasklenia balkonov a logii. Ak sú všetky tabule skiel „zatvorené“, Glass Al z pohľadovej plochy vyzerá ako súvislá sklenená plocha. Tabule sú osadené do obvodového hliníkového rámu, hrúbky 40×40 mm. Rám leží na madle zábradlia a je ukotvený o strop a steny loggie. Rám je vyhotovený v pôvodnej hliníkovej (striebornej) farbe.[/p]

Za doplatok je možnosť prevedenie v rôznych farbách, napr. biela.

Tabule skiel sú hrúbky 6 mm a sú v štandartnej kvalite skla Float. Sklá sú osadené v dvoch radoch.

Predný rad má sklá pevné, v zadnom rade sú sklá posuvné a zasúvajú sa za predné. Medzera medzi prednými a zadnými sklami je 1 mm, ktorá je vyplnená polykarbonátovou lištou tvaru „U “, ktorá je číra. A zároveň kompletne chráni balkón alebo loggiu pred prachom, dažďom a zimou.

Systém má lepšie tepelné aj zvukové vlastnosti. Šírka tabule sa volí podľa širky otvoru priemerne je to 70 cm ale je možné ho realizovať od 40cm až do šírky 1 m. počet tabúľ v systéme je voliteľný a závisí od požiadaviek užívateľa.

Odporúčame použiť párny počet tabúľ. Pre šírky loggii: 2,50; 2,85; 3,20; 3,50 štyri tabule, dve bočné sú pevné a dve stredné sa rozťahujú od seba a zasúvajú sa za bočné pevné. Pre šírky 3,50 aj 4,05 je možné použiť systém zo štyroch ale aj zo šiestich tabúľ. Dve bočné sú pevné, jedna dvojica sa rozťahuje od seba. Jedno ďalšie sklo je pevné a ďalšie sa pohybuje za to pevné. Pre šírku 6 m je môžné použiť 8 tabúľ. Pohyblivé sú dve tabule rozťahované od seba a to dvakrát, alebo 10 tabúľ, dve dvierka od seba a jedna ďalšia pohyblivá v strede. Pohyblivé sklá sú v ráme a kĺžu tak, že sú uložené v polykarbonátovom bežci a pritlačené plastovou lištou. Čím sa volí užšie sklo, tým sa sklá pohybujú ľahšie. Sklá sa zaisťujú voči nežiadanému posunutiu napr. z vonkajšej strany napr. na prízemí zarážkami. Pohyblivé sklá majú úchytné madlo. Zarážky a madlo sú v striebornom alebo v bielom prevedení. Systém je certifikovaný a vydrží všetky štandartné nápory vetra.

Objednávky a zameranie:

zasklievanie@azet.sk

Mobil: 0915 896 514


cenovvú ponuku Vám spravíme aj na počkanie

stačí nás iba prezvoniť, mi Vám zavoláme späť

Akcia:
Pri dvoch a viac zasklení možná zľava!!!

Sme tu pre Vás denne až do 19.00